Instytut

practiculum implantologi

INSTYTUT VIVADENTAL

to wydzielona jednostka organizacyjna międzynarodowego ośrodka klinicznego EUROPEAN IMPLANT & AESTHETICS CENTRE VIVADENTAL, perfekcyjnie przygotowana do działalności edukacyjnej.

Instytut
navnav

W działalności edukacyjnej, szkoleniach i kursach praktycznych wykorzystuje jego doskonałe wyposażenie i najnowocześniejsze technologie sprzętowe, materiałowe i farmakologiczne.

 

INSTYTUT VIVADENTAL należy do elitarnego grona ośrodków medycznych, w których prowadzone są kursy praktyczne z udziałem pacjentów w zakresie chirurgii implantologicznej, implantoprotetyki oraz sterowanej regeneracji kości.

OFERTA EDUKACYJNA

INSTYTUTU VIVADENTAL oferuje szkolenia podyplomowe, w tym staże kliniczne i specjalizacyjne. Przeznaczony jest dla lekarzy dentystów zainteresowanych optymalnymi możliwościami podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nabywaniem wiedzy i umiejętności praktycznych opartych o najlepsze wzorce.

 

Ośrodek stanowi także miejsce spotkań i forum wymiany doświadczeń dla lekarzy, którzy wykazują aktywność we wdrażaniu do swojej praktyki zawodowej innowacyjnych technik zabiegowych.

navnav

INSTYTUT VIVADENTAL stwarza szerokie perspektywy rozwoju zawodowego dla lekarzy pragnących się kształcić i zgłębiać meandry medycyny po to, aby lecząc swoich pacjentów w najlepszy możliwy sposób, uzyskiwać satysfakcję z pracy, a realizując ambitne cele osiągać spektakularne rezultaty.

navnav

INSTYTUT VIVADENTAL kierowany jest przez dr n. med. Violettę Szycik, specjalistę chirurgii stomatologicznej, lidera umiejętności implantologicznych, lekarza praktyka posiadającego wieloletnie doświadczenie w dziedzinie implantologii oraz w dydaktyce zdobyte jako wykładowca i nauczyciel akademicki; prekursora nowych procedur implantologicznych.

 

Podstawą systemu szkolenia są Specjalistyczne Autorskie Programy Edukacyjne dr n. med. Violetty Szycik, stanowiące kwintesencję nowoczesnej, nieszablonowej metodyki nauczania, biegłej znajomości przedmiotu i wielu systemów implantologicznych. Wyróżniają się one wszechstronnym ujęciem tematycznym i przejrzystością, co stanowi gwarancję uzyskiwania doskonałych rezultatów w nabywaniu przez szkolących się lekarzy wiedzy oraz konkretnych umiejętności manualnych w najbardziej złożonych procedurach zabiegowych i w wybranych przez siebie systemach.

Nasi partnerzy:
navnav
navnav

Partnerem edukacji w Instytucie Vivadental jest portal ImplantyPolska.pl – wyłączny dystrybutor systemu implantologicznego Axiom oraz zaawansowanych produktów dla stomatologów firmy Anthogyr. System AXIOM jest niezwykle przyjazny i prosty, a jego obsługa intuicyjna, zaś implanty charakteryzuje trwałość i nadzwyczajne możliwości, zarówno w zakresie planowania i wykonania implantacji, jak i w obszarze estetyki rekonstruowanego uzębienia. Przeznaczone są do wszystkich przypadków klinicznych, do uzupełniania wszelkiego rodzaju braków zębowych i implantacji we wszystkich typach kości w żuchwie i szczęce.  System umożliwia lekarzowi pełną swobodę w polu zabiegowym na każdym poziomie zaawansowania. Zapewnia najwyższą jakość, precyzję, komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia implantoprotetycznego. Uczestnicy szkolenia mogą korzystać ze specjalnej oferty rabatowej zakupu systemu i implantów. 

 

Zobacz filmy:

Film 1 / Film 2 / Film 3

Kontakt

Adres
Aleja Zwycięstwa 48,
80-210 Gdańsk

Telefon:
58 346 15 66,
503 503 506

E-mail:
vivadental@vivadental.pl