practiculum-violetta-szycik-427x600

Dr n. med. Violetta Szycik

Zapraszam na profesjonalne szkolenie w dziedzinie implantologii stomatologicznej zorientowane na uzyskanie unikalnych kompetencji zawodowych oraz Certyfikatu Umiejętności Implantologicznych Instytutu VIVADENTAL uprawniający do ubiegania się o Certyfikat Umiejętności Implantologicznych OSIS-EDI.

Practiculum Implantologii to szkolenie skoncentrowane przede wszystkim na praktyce i zdobyciu umiejętności manualnych w procedurach implantacyjnych. Prowadzą je specjaliści reprezentujący najwyższy kunszt i biegłość w określonych obszarach implantologii. Wykorzystując innowacyjną metodykę i dydaktykę podzielimy się z Tobą wiedzą zdobytą w ciągu wielu lat naszej praktyki, którą nieustannie zgłębiamy na kongresach i sympozjach i wzbogacamy o najnowsze rozwiązania generowane przez postęp technologiczny.

Szkolenie gwarantuje spektakularne efekty edukacyjne i sukces rynkowy w implantologii stomatologicznej, bo miarą sukcesu szkolenia w Instytucie VIVADENTAL są nie tylko nowe kompetencje zawodowe, ale także nowa świadomość i wiedza pozwalające na pomyślne wdrożenie przez absolwentów szkolenia leczenia implantologicznego do oferty własnej praktyki, a następnie zdobycie i utrzymanie zaufania pacjentów.

Dr n.med. Violetta Szycik

Dyrektor Instytutu VIVADENTAL

Kalendarium

Sezon VI – Harmonogram szkolenia

 Sezon VI
Sesja 102-04.03.2018
Sesja 213-15.04.2018
Sesja 311-13.05.2018
Sesja 401-03.06.2018
Sesja 514-16.09.2018
Sesja 605-07.10.2018
Sesja 709-11.11.2018
Sesja 807-09.12.2018
Sesja 911-12.01.2019
Sesa 1001-02.02.2019

Sezon V – Harmonogram szkolenia

 Sezon V/ASezon V/B
SESJA NR 108-10.09.201708-10.09.2017
SESJA NR 206-08.10.201713-15.10.2017
SESJA NR 310-12.11.201727-29-10.2017
SESJA NR 401-03.12.201701-03.12.2017
SESJA NR 512-14.01.201826-28.01.2018
SESJA NR 609-11.02.201823-25.02.2018
SESJA NR 716-18.03.201823-25.03.2018
SESJA NR 806-08.04.201820-22.04.2018
SESJA NR 904-05.05.201804-05.05.2018
SESJA NR 1008-09.06.201808-09.06.2018

Sezony I-IV – Harmonogram szkolenia

 Sezon ISezon IISezon IIISezon IV
SESJA NR 125-27.09.201508-10.04.201607-09.10.201603-05.03.2017
SESJA NR 223-25 .10.201527-29.05.201604-06.11.201607-09.04.2017
SESJA NR 320-22.11.201517-19.06.201602-04.12.201626-28.05.2017
SESJA NR 411-13.12.201523-25.09.201620-22.01.201716-18.06.2017
SESJA NR 508-10.01.201621-23.10.201610-12.02.201722-24.09.2017
SESJA NR 626-28.02.201611-13.11.201624-26.02.201720-22.10.2017
SESJA NR 718-20.03.201609-11.12.201624-26.03.201724-26.11.2017
SESJA NR 815-17.04.201613-15.01.201721-23.04.201708-10.12.2017
SESJA NR 920-22.05.201617-19.02.201719-20.05.201712-14.01.2018
SESJA NR 10EGZAMINEGZAMINEGZAMINEGZAMIN

Terminarz szkoleń

< 2017 >
Grudzień
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zapisy na VI Sezon

Chcesz wiedzieć więcej?

Skorzystaj z naszego czatu