Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

Idea

practiculum implantologii

Nasza idea to Twoje potrzeby

Jeśli masz dość trudnych odpowiedzi i odsyłania swoich Pacjentów na implanty do innego lekarza…

Jeśli nie chcesz już korzystać z usług lekarzy okazjonalnie wszczepiających implanty w Twojej Praktyce …

Jeśli chcesz rozpocząć nowy etap w leczeniu swoich Pacjentów…

Jeśli tylko chcesz…

 

Już w ciągu najbliższego roku możesz samodzielnie wszczepiać implanty we własnej praktyce! Practiculum Implantologii to szkolenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

navnav

Czy tego oczekujesz?

Nauczymy Cię implantologii od podstaw, aż po najbardziej skomplikowane procedury.Przeprowadzisz jesamodzielnie podczas zabiegów edukacyjnych z udziałem PACJENTÓW wykonywanych pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik, Lidera Umiejętności Implantologicznych, zaliczanej do grona prekursorów polskiej implantologii stomatologicznej, posiadającej ponad 25 lat doświadczenia w implantologii i 35 letnie w edukacji lekarzy dentystów (https://practiculum.pl/mentorzy).

 

Po wcześniejszej konsultacji możesz je wykonywać podczas szkolenia również u swoich pacjentów, umożliwiając im korzystanie z implantacji za połowę ceny. W Twojej gestii pozostanie odbudowa protetyczna, w której udzielimy Ci niezbędnego wsparcia. Zapewnimy Ci wzorowe przygotowanie kliniczne i merytoryczne oraz efektywne wejście w świat implantologii praktycznej. Dzięki zaawansowanej edukacji zagwarantujesz sobie najlepszy start i sukces w implantologii.

Wiedza i doświadczenie dla Ciebie

Wykorzystując innowacyjną metodykę i dydaktykę podzielimy się z Tobą wiedzą popartą sukcesami i doświadczeniem zdobytym w ciągu wielu lat naszej praktyki, którą nieustannie zgłębiamy i wzbogacamy o najnowsze rozwiązania technologiczne. 

Idea - Wiedza i doświadczenie dla Ciebie
navnav

Wprowadzimy Cię w meandry implantologii i najmniejsze detale decydujące o powodzeniu zabiegów. Na wszystkie pytania otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi, pozbawisz się wątpliwości, pozyskasz wyjątkową wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz wykonując zabiegi szkoleniowe u pacjentów, a potem już samodzielnie we własnej praktyce.

Praktyka od samego początku

Na szkoleniu od początku dominuje praktyka, zabiegi edukacyjne wykonywane u Pacjentów pod kierunkiem Mentorów. Ale w trakcie szkolenia możesz wszczepiać implanty także w swojej praktyce, korzystając z rewelacyjnej oferty startowej systemu Axiom przygotowanej przez naszego partnera - Implanty Polska. Rozpoczynając szkolenie możesz już podczas pierwszej sesji zamówić atrakcyjny pakiet startowy obejmujący kasetę chirurgiczną, fizjodyspenser i zestaw 10 implantów systemu Axiom, aby w każdym momencie być gotowym do wykonania zabiegu w swojej praktyce. Możesz też ćwiczyć samodzielnie na modelach między kolejnymi sesjami w zaciszu swojego gabinetu, udoskonalając zdobytą wiedzę i umiejętności. Szczegóły na stronie www.ImplantyPolska.pl

navnav
navnav

Wysokospecjalistyczne, profesjonalne i komplementarne szkolenie w Instytucie VIVADENTAL to niezrównana szansa uzyskania nowych wyjątkowych kwalifikacji. Innowacyjna metodyka da Ci doskonałe przygotowanie do samodzielnego wykonywania implantacji. Zwiększysz swój potencjał i zdolność do bezpiecznego rozwiązywania najtrudniejszych rekonstrukcji protetycznych. Dzięki unikalnym kompetencjom szybko zauważysz wzrost zaufania swoich Pacjentów. Bez trudu i dodatkowych kosztów pozyskasz kolejnych. Wcześniejsze od innych wprowadzenie na Twój lokalny rynek tak innowacyjnego produktu, jakim są implanty, trwale wyróżni Cię na tle konkurencji i stworzy dla niej barierę wejścia. Zapewnisz sobie długofalowe korzyści. Osiągniesz wzrost satysfakcji z wykonywanej pracy oraz poprawisz jej efektywność. To wszystko pozwoli Ci nadal z przyjemnością poszerzać wiedzę, rozwijać własne umiejętności oraz budować lepszą przyszłość swojej Firmy, której symbolem stanie się Sukces.

Perspektywa

Practiculum Implantologii to profesjonalne szkolenie wkraczające w Twoją przyszłość innowacyjnym programem kształcenia. Do Twoich zawodowych kompetencji wniesie to, co dla każdego klinicysty jest najważniejsze – umiejętności praktyczne.

Idea - Perspektywa
navnav

Ukazanie zagadnień implantologii od strony praktycznej, ze wszystkimi niuansami mającymi wpływ na sukces leczenia, zapewnia adeptom implantologii szybkie uzyskanie pewności w polu zabiegowym, zaś cenne wskazówki profesjonalistów pozwalają ustrzec się wielu błędów. Elastyczny system umożliwia doskonalenie umiejętności praktycznych na każdym poziomie zaawansowania, a w dalszym etapie do przeprowadzania najbardziej złożonych procedur zabiegowych. Kompleksowe szkolenie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii wirtualnych 3D, takich jak tomografia komputerowa, skanowanie wewnątrzustne, czy oprogramowanie do projektowania i wizualizacji, to solidna podstawa do wprowadzenia na stałe leczenia implantologicznego do własnej praktyki w mistrzowskim standardzie i uzyskiwania od początku doskonałych rezultatów terapeutycznych, które wyróżniać będzie trwałość i estetyka.

Kontakt

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

UE