Szkolenie

practiculum implantologi

Practiculum Implantologii

Szkolenie składa się z 10-ciu dwudniowych weekendowych sesji i 20 seminariów, odbywających się jeden raz w każdym następującym po sobie miesiącu. Dominuje praktyka - warsztaty i ćwiczenia, które poprzedzone są wykładami oraz aż pięć sesji zabiegowych z udziałem Pacjentów, na których kursanci wykonują zabiegi u Pacjentów pod kierunkiem Mentorów. Ostatnia sesja przeznaczona jest na egzamin oraz panel edukacyjny Sukces Twojego Biznesu.

 

Dodatkowym elementem szkolenia są konsultacje on-line zabiegów przeprowadzanych przez absolwentów Practiculum Implantologii we własnych praktykach, a także podczas szkolenia, między kolejnymi sesjami. 

Zapisz się
O szkoleniu
O szkoleniu
szkolenie z udziałem pacjentów

Program szkolenia jest starannie przygotowany i prowadzony przez wybitnych specjalistów i praktyków z najlepszych polskich ośrodków akademickich – medycznych, ekonomicznych, technicznych, kancelarii prawnych oraz prywatnych klinik implantologicznych i laboratoriów protetycznych.

 

To sprawdzona wiedza poparta sukcesami, którą chcemy Tobie przekazać.

zobacz video

SZKOLENIE OBEJMUJE

Szkolenie obejmuje komplementarny zakres wiedzy z implantologii, protetyki implantologicznej oraz regeneracji tkanki kostnej. Sprofilowane jest na praktyczne przygotowanie lekarza do samodzielnego wykonywania procedur zabiegowych, a kluczowym elementem systemu edukacyjnego są zabiegi implantacyjne wykonane przez szkolących się lekarzy u pacjentów pod kontrolą doświadczonych operatorów.

 

Poprzedzają je kursy teoretyczno–praktyczne, wykłady i ćwiczenia na fantomach oraz analiza zabiegów przeprowadzanych „na żywo”. Szkolenie uzupełnia specjalistyczny kurs dla asystentek szkolących się lekarzy, ponieważ profesjonalna asysta to wyższa jakość, tempo i komfort pracy lekarza, co przyczynia się do sukcesu produktu i całej praktyki.

Szkolenie - O szkoleniu - Szkolenie obejmuje
Szkolenie - O szkoleniu - Szkolenie obejmuje
szkolenie z udziałem pacjentów

Łącznie to ponad 162 godziny interaktywnej nauki, ćwiczeń i zaawansowanej edukacji. Termin ”ponad” związany jest z faktem, iż poszczególne kursy, a także zabiegi szkoleniowe, trwają zazwyczaj dłużej niż wynika to z planu. Jesteśmy do dyspozycji naszych kursantów aż do wyczerpania wszelkich pytań i odpowiedzi, co niekiedy trwa do późnych godzin wieczornych.

 

Edukacja koncentruje się na implantologii. Ale obejmuje także inne dziedziny mające kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów i skuteczności świadczonych usług, a w rezultacie przekucia nowych kompetencji w sukces ekonomiczny, takie jak diagnostyka radiologiczna, materiałoznawstwo oraz marketing i ekspansja rynkowa.

zobacz galerię
DLACZEGO WARTO?
 • Zorientowany jest na uzyskanie wiedzy i umiejętności praktycznych.
 • Opiera się o wieloletnie doświadczenie w implantologii i dydaktyce.
 • Dostosowany jest do indywidualnego doświadczenia każdego z lekarzy.
 • Gwarantuje bezpieczeństwo oraz przyjęcie najlepszych wzorców.
 • Zapewnia wszechstronny rozwój w zakresie implantologii, protetyki i chirurgii stomatologicznej.
 • Umożliwia doskonalenie umiejętności w zaawansowanych procedurach implantacyjnych.
 • Dominuje w nim profesjonalizm, partnerstwo, uprzejmość i życzliwość.
 • Podlega stałej modyfikacji uwazględniając postęp i wnioski zgłaszane przez lekarzy.
 • Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie istniejące w medycynie.
 • Programy szkoleniowe charakteryzuje kompleksowość, komplementarność i zharmonizowanie.
 • Obejmują wykłady, ćwiczenia na fantomach oraz zabiegi z pacjentami.
 • Posiadają akredytację OSIS oraz przysługują za nie punkty edukacyjne.
Zobacz program
Home - Trwają zapisy na Sezon IX / loga
TRWAJĄ ZAPISY NA SEZON IX
 • Zgłoszenia - do 31.07.2019
 • Inauguracja - 06.09.2019

Zapisz się

Zapisz się, aby otrzymywać ważne informacje dotyczące edukacji oraz organizowanych przez nas szkoleń i kongresów naukowych.

Kontakt

Adres
Aleja Zwycięstwa 48,
80-210 Gdańsk

Telefon:
58 346 15 66,
503 503 506

E-mail:
vivadental@vivadental.pl