UE
sign inscroll
Home

Zapraszam na profesjonalne szkolenie

 

w dziedzinie implantologii stomatologicznej zorientowane na uzyskanie unikalnych kompetencji zawodowych oraz Certyfikatu Umiejętności Implantologicznych Instytutu VIVADENTAL. Practiculum Implantologii to szkolenie skoncentrowane na praktyce i zdobyciu umiejętności manualnych w procedurach implantacyjnych opartych o jasne i czytelne protokoły zabiegowe.

 

Największym jego atutem są zabiegi szkoleniowe wykonywane u pacjentów pod kierunkiem Mentora, doświadczonego klinicysty i wykładowcy. Poprzedzają je wykłady uwzględniające wieloletnie doświadczenie i współczesne osiągnięcia naukowe oraz symultaniczne ćwiczenia procedur zabiegowych na modelach pozwalające opanować protokoły zabiegowe. To najlepsza i unikalna edukacja w medycynie zabiegowej,

 

Program szkolenia, idealnie dopasowany do potrzeb kształcących się lekarzy, zapewnia im doskonały start w implantologii w oparciu o zestaw konkretnych umiejętności wzorowanych na najlepszych kanonach zabiegowych i wieloletnim doświadczeniu.

 

Gwarantuję spektakularne efekty edukacyjne i sukces rynkowy w implantologii stomatologicznej, której z wielką pasją poświęcam się już 26 lat.

 

Serdecznie zapraszam,
Dr n.med. Violetta Szycik
Dyrektor Naukowy Instytutu VIVADENTAL

PRACTICULUM IMPLANTOLOGII

0
weekendów

0
sesji
praktycznych

100
godzin zaawansowanej
nauki

Komplementarny program edukacyjny
Home - Samodzielne wykonywanie zabiegów pod kierunkiem  mentorów
Samodzielne wykonywanie zabiegów pod kierunkiem mentorów
scrollzobacz fotogalerię
Home - ĆWICZENIA NA MODELACH
ĆWICZENIA NA MODELACH
scroll
Home - Panel edukacyjny Sukces Twojego Biznesu
WYKŁADY
scrollzobacz video
Home - Trwają zapisy na Sezon XI / loga
TRWAJĄ ZAPISY NA XV SEZON
  • Zgłoszenia - do 10.01.2023
  • Inauguracja - 03.02.2023
  • Zakończenie - 21.10.2023

 

XV Sezon Practiculum Implantologii, to kolejna szansa dla lekarzy pragnących zdobyć nowe unikalne kompetencje i wprowadzić leczenie implantologiczne do swojej praktyki. Realizując program, którego największą wartością są zabiegi wykonywane u pacjentów pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik, implementujesz umiejętności zabiegowe oparte o wieloletnie doświadczenie. Practiculum Implantologii to nowoczesna metodyka, zaawansowana dydaktyka, komfortowe warunki i koleżeńska atmosfera. Zapewniamy możliwość dalszego rozwoju zawodowego i korzystania z bogatej oferty edukacyjnej Instytutu Vivadental. Czas na Twoją decyzję. 

 

Zapisz się na szkolenie

Zapisz się na newsletter

Kontakt

Adres
Aleja Zwycięstwa 48
80-210 Gdańsk

Telefon:
509 681 271

E-mail:
practiculum@vivadental.pl

Newsletter
Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać ważne informacje dotyczące organizowanych przez nas szkoleń, kongresów i sympozjów naukowych.