Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

scroll
Home

Zapraszam na profesjonalne szkolenie

 

w dziedzinie implantologii stomatologicznej zorientowane na uzyskanie unikalnych kompetencji zawodowych oraz Certyfikatu Umiejętności Implantologicznych Instytutu VIVADENTAL. Practiculum Implantologii to szkolenie skoncentrowane na praktyce i zdobyciu umiejętności manualnych w procedurach implantacyjnych opartych o jasne i czytelne protokoły zabiegowe.

 

Największym jego atutem są zabiegi szkoleniowe wykonywane u pacjentów pod kierunkiem Mentora, doświadczonego klinicysty i wykładowcy. Poprzedzają je wykłady uwzględniające wieloletnie doświadczenie i współczesne osiągnięcia naukowe oraz symultaniczne ćwiczenia procedur zabiegowych na modelach pozwalające opanować protokoły zabiegowe. To najlepsza i unikalna edukacja w medycynie zabiegowej,

 

Program szkolenia, idealnie dopasowany do potrzeb kształcących się lekarzy, zapewnia im doskonały start w implantologii w oparciu o zestaw konkretnych umiejętności wzorowanych na najlepszych kanonach zabiegowych i wieloletnim doświadczeniu.

 

Gwarantuję spektakularne efekty edukacyjne i sukces rynkowy w implantologii stomatologicznej, której z wielką pasją poświęcam się już od ponad 25 lat.

 

Serdecznie zapraszam,
Dr n.med. Violetta Szycik
Dyrektor Naukowy Instytutu VIVADENTAL

PRACTICULUM IMPLANTOLOGII

6
weekendów

6
sesji
praktycznych

72
godziny zaawansowanej
nauki

Komplementarny program edukacyjny
Home - Samodzielne wykonywanie zabiegów pod kierunkiem  mentorów
Samodzielne wykonywanie zabiegów pod kierunkiem mentorów
scrollzobacz fotogalerię
Home - ĆWICZENIA NA MODELACH
ĆWICZENIA NA MODELACH
scroll
Home - Panel edukacyjny Sukces Twojego Biznesu
WYKŁADY
scrollzobacz video
SEZON XVIII ZAPISY
SEZON XVIII - ZAPISY
  • Zgłoszenia - 30.06.2024
  • Inauguracja - 13.09.2024
  • Zakończenie - 08.02.2025

 

XVIII Sezon Practiculum Implantologii, to kolejna szansa dla lekarzy pragnących zdobyć nowe unikalne kompetencje i wprowadzić leczenie implantologiczne do swojej praktyki. Nowy zmodyfikowany program obfituje w jeszcze większy zakres praktyki i edukację z udziałem Pacjentów, której podporządkowane są wszystkie sesje. To jeszcze lepsze przygotowanie do wprowadzenia implantologii do własnej praktyki. 

 

Realizując program, którego największą wartością są zabiegi wykonywane u pacjentów pod kierunkiem dr n. med. Violetty Szycik, implementujesz wiedzę i umiejętności zabiegowe oparte o wieloletnie doświadczenie. Practiculum Implantologii to nowoczesna metodyka, zaawansowana dydaktyka, komfortowe warunki i koleżeńska atmosfera. Zapewniamy możliwość dalszego rozwoju zawodowego i korzystania z bogatej oferty edukacyjnej Instytutu Vivadental.

 

Poznaj szczegóły i przekonaj się jak wiele możesz zyskać.  Czas na Twoją decyzję. 

 

Zapisz się

Zapisz się do newslettera

Kontakt

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

Newsletter
Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać ważne informacje dotyczące organizowanych przez nas szkoleń, kongresów i sympozjów naukowych.

UE